PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=692849}

Koń by się uśmiał

Get a Horse!
6,6 2 000
ocen
6,6 10 1 2000
Koń by się uśmiał
powrót do forum filmu Koń by się uśmiał

Wgniatający w fotel trójwymiar ! Musze przyznać ze jest to absolutny must-see dla fanów trójwymiaru. u mnie w top3(d) koło Avatara i Pacific Rim. Z początku filmik wydaję się zwykłym filmem 2d (już miałem zdjąć okulary) wykonanym do tego starym designie myszki i na czarno-biało ... aż do pewnego momentu gdzie wszystko się wywraca do góry nogami. Jako że klimatycznie/animacyjnie filmik nawiązuje do pierwszych animacji, tak też fabuła jest bardzo dziecinna/infantylna. Na szczęście dla nas staruchów efekty nadrabiają, a dzieciaki będą w niebie tak czy siak xd
8/10

PS. Film do zobaczenia przed projekcją Krainy Lodu w kinach.

howlet

Fantastyczne efekty. Treść - piękny ukłon w stronę początków Disneya :)

ocenił(a) film na 6
howlet

Ale podałeś tytułu, akurat avatar jak i pacifc rim to typowe efekciarskie produkcje z durną fabułą, jak lubię sci-fi to te dwie produkcje to chłam

Sylar_Heroes

Akurat chyba nie czytałeś ze zrozumieniem. Wiem, zdarza się. Przeczytaj jeszcze raz. Pisałem o efekcie 3D (trójwymiarze), a nie o innych składowych tych produkcji.

ocenił(a) film na 6
howlet

zrozumiałem, tylko trochę za ostro zareagowałem, jeśli chodzi o efekt 3d to Podałeś niezłe przykłady

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones