PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=299269}
6,7 3 893
oceny
6,7 10 1 3893
Leroy & Stitch
powrót do forum filmu Leroy & Stitch

Bardzo dobry.

ocenił(a) film na 8

Oglądałam wczoraj na Disney Channel i jestem zachwycona. Dorównuje oryginałowi, świetne podsumowanie i zakończenie serialu "Lilo i Stitch". Sceny świetne, zabawne, jak np. z pytaniem retorycznym :D. A jaka jest Wasza opinia?

użytkownik usunięty
Kay_J__N_

Moja opinia? Okropne. Ten film, ten serial i film "Stitch! Misja" zniszczył wizerunek Lilo i Stitcha, na który wytwórnia zapracowała przy pierwszej części. Wiedzą, że film się podobał, i że zarobił, więc robią kolejne części. Ale to już nie ma nic wspólnego z pierwszą częścią, która jest wspaniała, ma morał, jest... piękna. A to jest głupiutkie kino akcji, które po prostu wykorzystało tych samych bohaterów. A nawet nie do końca, bo przez ten serial i te wszystkie części wszystkie postacie się zmieniły i mają inny charakter. Np. Lilo nie jest już uroczą dziewczynką, która żyła we własnym świecie i chwytała za serce i karmiła rybkę w morzu, tylko chłopczycą, która beka, pluje i zbiera robale. Ma tez inny głos i się inaczej ubiera. A Stitch w serialu zachowuje się po prostu jak ohydny, przygłupi imbecyl. To moja opinia :-) Ale każdy ma swoje zdanie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones