PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=231549}

Simpsonowie: Wersja kinowa

The Simpsons Movie
7,3 72 352
oceny
7,3 10 1 72352
7,1 17
ocen krytyków
Simpsonowie: Wersja kinowa
powrót do forum filmu Simpsonowie: Wersja kinowa

8/10

ocenił(a) film na 8

Dawno się tak nie ubawiłem
Stary chłop 32 lata a płakałem ze smiechu
Kiedys TVP 1 emitowała serial Simpsonowie

użytkownik usunięty
giovanni50

Teraz jeszcze lecą na Canal+ i Canal+Film ale nie wiem dokładnie kiedy.
Co do filmu, ja na nim dostałam takiego bólu brzucha, że ho, ho. :D
Genialne, genialne.

ocenił(a) film na 7

Ja jeszcze na wakacjach często oglądałem chyba na Fox, ale tam byli z napisami, co mi się nawet podobało. Jednak dzisiaj najbardziej mnie zaskoczył ten dubbing, po prostu wspaniały ;) Marge i Homer w "Polskiej wersji" miały bardzo podobne głosy do oryginałów.

użytkownik usunięty
Zakerr

Mnie wydawało się, że zdubbingowanie Simpsonów to jest po prosu grzech. Ale po obejrzeniu filmu byłam pozytywnie zaskoczona, naprawdę polecam. ;)

ocenił(a) film na 8

Ja też byłem pozytywnie zaskoczony
Podobały mi się teksty w stylu Po trupach do celu czy zjeżdżaj dziadu
Poziom dubbingu można porównać ze Shrekiem czyli na bardzo wysokim poziomie

ocenił(a) film na 8
giovanni50

Nie jesteś sam, ja również mam 32 lata no i boski film. Świetna komedia.

ocenił(a) film na 8
weekendowy_filmowiec

Nie wiedziałem, że próba dubbingu okaże się w oczach fana taką klapą. Jednak przyzwyczajenie zawsze będzie górą. ;) Nie sądzę, że film był zły. Był całkiem dobry, w sam raz aby nie popaść w głupotę ale i nie być przesadnie inteligenty. Czarny humor jest, jednak cały film ocenię bardziej jako podobny do odcinków typu ' Bart gets an F ' - czyli średni, ale lepszy niż inne średnie - niż do nieśmiertelnego ' Homer vs NY '. Na 8 zasłużył, choć wolę męczyć odcinki. Czarny humor w nich ciągle trzyma klasę, pomimo faktu, że serial dobija nieubłaganie do 24. sezonu..

ocenił(a) film na 7
weekendowy_filmowiec

Ja czekałem na ten film w tv, jednak kiedy tylko usłyszałem dubbing, który po prostu zamordował połowę klimatu
, wyłączyłem telewizor i muszę to ze smutkiem przyznać- spiraciłem film i obejrzałem go na komputerze z napisami.

Film dobry, jednak nie tak jak serial. Może zrobiony z rozmachem, ale humor ma jednak nieco inny poziom niż w starszych sezonach serialu (nowe serie to też niestety nie to). No i ogólnie taki jakiś inny niż serial.

7/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones