PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=231549}

Simpsonowie: Wersja kinowa

The Simpsons Movie
7,3 72 356
ocen
7,3 10 1 72356
7,1 17
ocen krytyków
Simpsonowie: Wersja kinowa
powrót do forum filmu Simpsonowie: Wersja kinowa

Simpsonowie

ocenił(a) film na 7

Ciekawe czy to będzie dobre, ja stawiam że będzie miało na imdb 7.3

cienoąść al http://www.wrzuta.pl/userfiles.php?login=kazersum&type=a&page=3#

ocenił(a) film na 8
Autor_FNB

Narazie ma 9.3. Zobaczymy co będzie później.

ocenił(a) film na 10
Autor_FNB

Osobiście myślę, że nie będzie źle. Film może stać się dużym przebojem w ciągu miesiąca, za sprawą naszego tfu polskiego dubbingu. Dlaczego tak uważam? Otóż... przenzaczono go dla dzieci (niechaj ten który zapodał kategorię, trawi ogień piekielny), i traktuje się go jako bajkę, a jak wiadomo na "bajkę" przyjdzie stado młokosów by pośmiać się z naszych "polskich dokonanń". A wraz z nimi stado rodziców, dla których nazwa "The Simpsons" kojarzy się raczej z niczym. Żółte gęby moga znowu wrócić w łaski, szkoda tylko że całkiem po polsku. A jeśli większośc scen będzie miała bezczelnie widoczny seksualny podtekst (który w Simpsonach niekiedy wylewa się strumieniami), to film zdobędzie dodatkową reklamę. No pozostaje jeszcze wspomnieć o stadzie wiernych fanów "ORYGINALNYCH SIMPSONÓW" różnie to wygląda, w moim środowisku, żółte mordki zna co ósmy, i chyba mogę założyć, że standardowo o Simpsach słyszał co 5, 6 Polak. Stado wiernych fanów takze się pojawi, choć będzie w mniejszości - bo wybierze opcje z napisami - u mnei chyba będzie tylko dubbing, więc kino sobie podaruje. Dla motłochu nieobytych w "żółtej kulturze" widzów - będzie przebojem z góry. Za to dla wiernych fanów, będzie liczyło się coś innego niż.. raczej czerstwy polski humor dubbingowy - dla nas będzie liczyła się dobrze poprowadzona w sposób absuralnie jajeczny fabuła.

Pozdrawiam i poczekajmy co z tego wyjdzie :)

akira894

zmień sobie otoczenie bo moje u mnie to Simpson'ów zna każdy!!!
wyjdz z jaskini i poznaj troche normalnych ludzi!

ocenił(a) film na 9
Autor_FNB

Na IMDB obecnie - 8,7/10, ponad 14tys glosow. 43 miejsce w ich rankingu "Top250". Czyli bardzo dobrze :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones