PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=231549}

Simpsonowie: Wersja kinowa

The Simpsons Movie
7,3 72 342
oceny
7,3 10 1 72342
7,1 17
ocen krytyków
Simpsonowie: Wersja kinowa
powrót do forum filmu Simpsonowie: Wersja kinowa

To jakies cholerne nieporozumienie!!!! Na tvp i na fox kids lecialo z lektorem i nikomu to nie przeszkadzalo. Nie wyobrazam sobie by Simpsonowie mogli mowic innymi glosami. To bedzie porazka, totalna pomylka. Mam nadzieje, ze wypuszcza tez kopie z napisami.

shoop

Boże !!! Popełniają straszliwą zbrodnie ... Czy producenci nie wiedzą, że Simpsonowie to nie bajka dla dzieci i że takich filmów się nie dubbinguje ?

cinkek

http://www.filmweb.pl/%22Simpsonowie%22++Studio+Fox+nadzoruje+polski+dubbing,New s,id=34990

ocenił(a) film na 6
cinkek

Właśnie nie powinni dubingować! Simpsonowie bez głosu Homera słyszanego w tle nawet przy lektorze to NIE Simpsonowie!!

ocenił(a) film na 10
shoop

K**** M**!!!!!
I co teraz? Iść do kina i się męczyć? Nie dość że tak długo czekałem, by zobaczyć wreszcie te żółte gęby na ekranie, to teraz popsują całą zabawę!!!! Może by zaczął pisać jakie protesty albo co. Żeby chociaż parę kopii z napisami wypuścili!

ocenił(a) film na 10
snoopy

Nie mogli już tego bardziej zepsuć. Polskiemu dystrybutorowi należy się lincz i ukamienowanie. Widać od razu, że w Polsce Simpsonowie uchodzą za bajkę dla dzieci. Dubbing niech sobie wsadzą.

Est85

tez na to czekalem jak bedzie w kinie tylko z dubbingiem to sobie zalatwie z napisami

shoop

Dawno mnie żadna wiadomość nie wkurzyła tak bardzo, jak ta. Jeśli u mnie w kinie nie będą puszczać wersji z napisami, to nie zamierzam na niego iść do kina. Niech się pocałują tam, gdzie słońce nie dochodzi.

ocenił(a) film na 10
Gladka

Zmuszają nas do tego abyśmy starali się zdobyć oryginalną wersję z napisami, więc podejrzewam że większość i tak ściągnie ten film z sieci i obejrzy z napisami.

shoop

http://www.filmweb.pl/Simpsonowie++W+Polsce+z+dubbingiem+i+z+napisami,News,id=34 881

ocenił(a) film na 7
Olaf

I chwała temu, kto podjął taką decyzję! Owszem, dubbing jako ciekawostka, właśnie taka do wyboru albo jako dodatkowa wersja na DVd, ale jeśli oglądać to tylko z napisami, albo z lektorem jak było też w tv, ale nie z dubbingiem! Nikt nie będzie mówił tak jak Bart czy Homer, albo Marge!;)

ocenił(a) film na 7
shoop

Dubbingowanie Simpsonów to zbrodnia przeciwko ludzkości!!
zróbmy ogólnopolski bunt jak nie puszczą wersji z napisami niech nikt nie idzie na to do kina

zonk_2

Jacy wy jesteście... Pisze że będzie z dubbingiem i z napisami (do wyboru) a wy jęczycie że popełniają zbrodnię. Jak chcecie z napisami (tak jak ja), to idźcie na Simpsonów z napisami i już!

ocenił(a) film na 10
shoop

Nie wolno dubbingować tego filmu. Głosy Barta, Lisy, Marge, czy Homera są niepodrabialne. Jeszcze pewnie Wojewódzki będzie mówił głosem Homiego, a Doda - Mrge. A bracia Mroczkowie zdubbingują Barta :D:D:D

ocenił(a) film na 10
shoop

byłem na fantastycznej 4 i był dubbing i dziwnie było wiem że głos barta był głos dextera z bajki laboratorium dextera

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones