PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=231549}

Simpsonowie: Wersja kinowa

The Simpsons Movie
7,3 72 336
ocen
7,3 10 1 72336
7,1 16
ocen krytyków
Simpsonowie: Wersja kinowa
powrót do forum filmu Simpsonowie: Wersja kinowa

nuda..

ocenił(a) film na 3

zawiodłem sie, serial jest dużo śmieszniejszy niż to, tutaj nie było chyba ani jednego zabawnego momentu...

ocenił(a) film na 10
facq

Cały film właśnie składa się z samych zabawnych momentów...Jest świetny.

facq

gdy pierwszy raz oglądałam film z polskim dubbingiem [nie oglądałam wtedy jeszcze Simpsonów] to mi się podobał. Dzisiaj, gdy już obejrzałam wszystkie odcinki jakie do tej pory były oraz film w oryginalnej wersji językowej to się zawiodłam, aczkolwiek bardzo mi się podobał wątek z Homerem i świnią

ocenił(a) film na 7
punkie_xd

Dla mnie tak samo. A sezony 21 i 22 to sobie darować już mogli -.-

ocenił(a) film na 6
facq

Film fajny ale serial 100 razy lepszy. Początek jak dla mnie święty potem jest coraz gorzej .

Skoti122

polski dubbing w filmie to po prostu MASAKRA... strasznie sie zawiodłam

ocenił(a) film na 9
mloda_123

Ja właściwie oglądałam wczoraj z klasą i była to jedyna komedia wczorajszego wieczoru, na której wszyscy łącznie z wychowawcą się śmiali. Osobiście nie oglądam Simpsonów, widziałam może 2 pojedyncze odcinki, film oglądaliśmy z polskim dubbingiem i powiem szczerze, że dla mnie jak i dla moich znajomych był rewelacyjny ;) Więc nie zgadzam się z założycielem tematu. Było mnóstwo śmiesznych momentów, aczkolwiek jak to było na celu nie jest to typowy humor tylko hmm... powiem tak: tak głupie, że aż śmieszne ;)

ocenił(a) film na 3
xxelka

Głupi że aż śmieszny to był 13 posterunek - i dlatego był fajny. Ale tutaj nie było tak śmiesznie, pojedyncze odcinki Simpsonów są dużo lepsze (przynajmniej nie próbuje się rozwlekać fabuły nie wiadomo po co), podobnie zresztą z South Parkiem. Nie wszystko nadaje się do przeniesienia na srebrny ekran, czasem lepiej żeby pozostało w wersji pierwotnej:)

użytkownik usunięty
facq

a czasem lepiej aby zrobic super film ktory swoja wielkoscia przycmi bajke o chinczykah

ocenił(a) film na 6
facq

dla kogoś kto wcześniej nie oglądał serialu może to być film niesamowicie śmieszny. Ja niestety uważam, że "Simpsons the movie" to popłuczyny po wersji odcinkowej

facq

Oglądałem ten film w wieku 14 lat w kinie z kolegą, zero nudy i kupa śmiechu xD
Dla mnie, wtedy jako dzieciaka film świetny :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones